Botenloods: ‘Het Landvast’


Aan het eind van het vaarseizoen worden de lelievletten het water uitgehaald en in de botenloods Het Landvast gerold. De lelievletten blijven de hele winter in de loods liggen. De zeeverkenners, watergidsen, wilde vaart en stam zorgen dan voor het onderhoud van de vletten en de motorsloep. Op deze manier beseft iedereen hoe belangrijk het is om in de zomer goed met het materiaal om te gaan. Als eerst moeten de boten natuurlijk goed schoongemaakt en geschuurd worden. Daarna krijgen de boten weer een mooi nieuw laagje verf. De wilde vaart leeft zich ieder jaar weer helemaal uit op de ‘rode’ vlet, deze krijgt van top tot teen ludieke afbeeldingen over een bepaald thema.

In het maart komen de vletten weer de loods uit. Met het jaarlijkse Captains Diner wordt vervolgens het vaarseizoen feestelijk geopend!

Botenloods 'Het Landvast'

Afbeelding 1 van 2

Locatie van de botenloods Het Landvast